KLUBOVÍ VÍTĚZOVÉ Z LET 1990 – 2011
2011 Cak Hartis Bohemia SchH2
(Ober von Bad–Boll – Xara Hartis Bohemia)
Sandra Rumina Moravia VPG1
(Pakros d´ Ulmental – Chipsy Rumina Moravia)
2010 Brix Hartis Bohemia SchH2
(Ghandi v. Arlett – Kira Hartis Bohemia)
Iris Suché Lazce ZVV1
(Padaroko Dany květ – Cessi z Hrabství Danpi)
2009 Sancho v. Spitalfeld SchH3
(Esko vom Dänischen Hof – Jasmin vom Spitalfeld)
Xara Hartis Bohemia - ZVV1
(Sony des Jardins du Peyrou – Ambra Hartis Bohemia)
2008 Indo Starý samotár ZVV1, IPO 1, FPr 1
(Newill von Contra – Elle Avax Hof)
Xara Hartis Bohemia - ZVV1
(Sony des Jardins du Peyrou – Ambra Hartis Bohemia)
2007 Indo Starý samotár - ZVV1
(Newill von Contra – Elle Avax Hof)
Diga Framato Rolau - ZVV1
(Quentlin Karanberg – Utty Framato Rolau)
2006 Janos von der Noriswand - SchH3
(Yasko vom Farbenspiel – Rimona von der Noriswand)
Ornela Dlhá Roveň - SVV1
(Ory v. Haus Erlebach – Cinda Dlhá Roveň)
2005 Apoll Hartis Bohemia - ZVV1, IPO1, ZPO1
(Yasko v. Farbenspiel – Queen Hartis)
Ussy v. Dänischen Hof - SchH1
(Esko v. Dänischen Hof – Pischa v. Lärchenhain)
2004 Janos von der Noriswand - SchH3
(Yasko vom Farbenspiel – Rimona von der Noriswand)
Osaca von der Noriswand - SchH2
( Erasmus v. Noort – Clia v. d. Noriswand)
2003 Lang Územie zázrakov - SVV2
(Jocker v. Wildsteiger Land – Assia v. d . Ehrenfeste)
Dessiree Fabare Bohemia - SchH1, IPO1, ZPO1
(Quero Hartis – Quelle Fabare)
2002 Quero Hartis - SchH3, ZPO1
(Natz v. Steigerhof – Diana Hartis)
Leggi z Lintichu - SVV1, SchH1, IPO2
(Hettel della Grande Valle – Tera z Lintichu)
2001 Apoll Ornis Bohemia - IPO3
(Hobby v. Gletschertopf – Oresta z Krkonošského polesí)
Utty Framato Rolau - ZVV1
(Uras Blue-Iris - Jenny Dany květ)
2000 Sirk v. Wildsteiger Land - SchH3, ZVV1
(Gildo v. Wildsteiger Land - Gina v. Wildsteiger Land)
Leggi z Lintichu - SVV1
(Hettel della Grande Valle – Tera z Lintichu)
1999 Apoll Ornis Bohemia - IPO3
(Hobby v. Gletschertopf – Oresta z Krkonošského polesí)
Queen Hartis - IPO3 ,SchH2
(Natz v. Steigerhof – Diana Hartis)
1998 Sirk v. Wildsteiger Land - ZVV1
(Gildo v. Wildstegier Land - Gina v. Wildsteiger Land)
Niwa Kolorádo - ZVV1
(Endo v. d. Piste Trophe – Freia v. Schmöldepark)
1997 Hero v. Kaibach - SchH3
(Veit. v. Wiesenborn – Dina v. Kaibach)
Nika Kolorádo - ZVV1
(Endo v. d. Piste Trophe – Freia v. Schmöldepark)
1996 Hero v. Kaibach - SchH3
(Veit. v. Wiesenborn – Dina v. Kaibach)
Jeane Vorová propust - ZVV1
(Taco v. d. Kahler Heide – Dixi Vorová propust)
(Cim v. Ecknachtal – Nicki v. Fliederbusch)
Diana Hartis - IPO3
(Jeck v. Noricum – Oresta z Krkonošského polesí)
1994 Yalko v. d. Burg Haidstein - SchH3, FH
(Landro v. Mönchberg – Ola v. d. Burg Haidstein)
Gele v. Haus Monica - SchH3
(Jeck v. Noricum – Romy v. Fliederbusch)
1993 Uram z Pampy - ZVV2
(Joll v. d.Neuzenlache – Henny z Pampy)
Pamela v. d. Fichtenspitze - ZVV1
(Nickor v.d. Holledau – Heike v. d. Tannenmeise)
1992 Ingo v. Lenhof - ZVV1, IPO2
(Don v. Lennefetal – Anja v. d. Lossenwiesen)
Kassi v. Ecknachtal - ZVV1
(Igor v. Haus Wendl – Anke v. Ecknachtal)
1991 Kalle v. d. Noriswand - SchH3, IPO3
(Uran v. Wildsteiger Land – Frauke v. Loher Stein)
Oresta z Krkonošského polesí - ZVV1,IPO1
(Tango a.d. Schwarzen Zwinger – Katja z Poluxu)
1990 Fortunatusi Bernó - SVV1, IPO2
(Mutz v. Adeloga – Aranyvölgyi Örség Kyra)
Icca Dolby - ZVV1
(Vilo v. Arminius – Aris z Prokšova dvora)
Klubová výstava vítězů Německých ovčáků Polička 2012
Družstevní 454605825433