Třída dorostu I. – feny – krátkosrsté
Velmi nadějná 1: DELIEN Ornis - Bohemia
Velmi nadějná 2: ZAHRAA Irluka
Velmi nadějná 3: DONAY Ornis - Bohemia
Velmi nadějná 4: ALEXISS Irluka
Velmi nadějná 5: CORNY od Ratibořské cesty
Velmi nadějná 6: ÁJA z Bruneswerde
Velmi nadějná: ODETA Bri - Jack, ALBA Framato Rolau, TEREZKA z Gargamellu, BERYL Atonika, OLA vom Vogelsberger Südhang
Nadějná: BEA Atonika
Třída dorostu I. – feny – dlouhosrsté
Velmi nadějná: BERIT Atonika
Třída dorostu II. – feny – krátkosrsté
Velmi nadějná 1: TOOTSIE von Thermodos
Velmi nadějná 2: FANTAZZY z Lintichu
Velmi nadějná 3: INNA z Agíru Bohemia
Velmi nadějná: RENIE Mihapa, HESSI z Joz - Dunu, DAGHER Hexer
Třída dorostu II. – feny – dlouhosrsté
Velmi nadějná 1: ELZA Danbero
Třída dorost I. – psi – krátkosrstí
Velmi nadějný 1: NICO Gard Bohemia
Velmi nadějný 2: VANDO z Lipé Moravia
Velmi nadějný 3: HAKIM Stěžovská zahrada
Velmi nadějný: OGIR Bri - Jack, JEFF Plzeňský park, QUORK Anrebri
Třída dorostu II. – psi – krátkosrstí
Velmi nadějný 1: IWAN z Agíru Bohemia
Velmi nadějný 2: NIKO z Ladvelu
Velmi nadějný 3: TEDDY Hartis Bohemia
Velmi nadějný: FALCO Fatall Gallero, ISKO z Leutschau, OLIVER z Kadaňského podhradí, ETOX Schreidon
Třída dospívající – feny – krátkosrsté
Velmi dobrá 1: SHAKIRA von Alcudia
Velmi dobrá 2: ORSSA Hartis Bohemia
Velmi dobrá 3: FREJA Vitaxis
Velmi dobrá: ERA Koz – Mar, ZARA Perunius Bohemia, MERRY Mirtan Bohemia, EBONY Vitaxis, NATALI Ant - Mir, CHELSEA von Haus Iv – Re, BASTILA ze Zevlova dvora, BONNY Znerop
Třída dospívající – psi – krátkosrstí
Velmi dobrý 1:
UNGO Suché Lazce
Velmi dobrý 2: OZZY Hartis Bohemia
Velmi dobrý 3: SEMINO vom Natoplatz
Velmi dobrý 4: JUSTIN Vantaris
Velmi dobrý: VALDO Framato Rolau, PHAROS z Jenive, BODDY Znerop, CHEZOP z Lintichu
Třída mladých – feny – krátkosrsté
Velmi dobrá 1: WELLA Framato Rolau
Velmi dobrá 2: ELISCHA z Agíru Bohemia
Velmi dobrá 3: CEDRA od Nechranic
Velmi dobrá 4: SOFIE Moravia Kar - Mi
Velmi dobrá 5: BAXI z Sosnowego zakatka
Velmi dobrá 6: OLA Larope - Czech
Velmi dobrá: GALA z Kyjovského údolí, GERDA Vitaxis, WESSY Ornis - Bohemia, CESIE Fabare Bohemia, KLOLLI Gard Bohemia, EBBY z Agíru Bohemia, GALIA z Kyjovského údolí, GERA Koz - Mar, FINITY Sherak, UTTA Wolfeland, ISSIS Ladeco, XIRA z Likonu, PERLA Mir – Jar, CONNIE Schreidon, NIKA Perazma, DIGA Kondi Nova, CINA z Mrštíkovy ulice
Třída mladých – feny – dlouhosrsté
Velmi dobrá 1: AXA ze Stříbrnických pasek
Velmi dobrá 2: AURA Atoza
Třída mladých – psi – krátkosrstí
Velmi dobrý 1: TOTILAS von Alcudia
Velmi dobrý 2: YIMMY Provocativo
Velmi dobrý 3: FRAM z Agíru Bohemia
Velmi dobrý 4: WINNER Ornis - Bohemia
Velmi dobrý 5: OBAMA Mir - Jar
Velmi dobrý 6: OMAR Mir - Jar
Velmi dobrý: WILMAR Framato Rolau, SONNY Moravia Kar - Mi, DIRRO z Lintichu, ONASIS Mir - Jar, DAX Fabare Bohemia, KIRBI Gard Bohemia, WASCO Ornis - Bohemia, ETSCH z Agíru Bohemia, CASSIDY Beskyd Tom - Box, APOLO ze Stříbrnických pasek, QUANTTO Hartis Bohemia, SOCCO Hartis Bohemia, CIT z Mrštíkovy ulice, MORPHEUS Anrebri
Třída pracovní – feny - krátkosrsté
VA 1: GOLDY Zdekra
VA 2: ILIEN Ornis - Bohemia
VA 3: HELLEN Ornis - Bohemia
VA 4: MIRRA Hartis Bohemia
VA 5: QUINTA Suché Lazce
VA 6: HONEY Hiszpanskie Srebro
VA 7: ZAIRA z Kyjovského údolí
VA 8: KATTY Framato Rolau
VA 9: HEXA Mil - Drag
VA 10: JESSICA Provocativo
Výborná 1: LARMA Dlhá Roveň
Výborná 2: FREN Hartis Bohemia
Výborná 3: SAMBA Provocativo
Výborná 4: YAGNA Ornis – Bohemia
Výborná 5: GOLDIE od Řeky Lučiny
Výborná 6: JERRIE Bri - Jack
Výborná 7: BRANDY Abides
Výborná 8: IDA Sadeckie Lachy
Výborná 9: IVVY Mirtan Bohemia
Výborná 10: YWERRY Hartis Bohemia
Výborná 11: FUNNY Hartis Bohemia
Výborná 12: JANNIE Hartis Bohemia
Výborná 13: WIRGINIA Schreidon
Výborná 14: MIA Bri - Jack
Výborná 15: GWEN ze Zlaťáku
Výborná 16: KARUMA z Gilanu
Výborná 17: JOLINA Helilein
Velmi dobrá 18: DEBRI Abides
Velmi dobrá 19: YESSIE Anrebri
Velmi dobrá 20: IMPERIA Anrebri
Třída pracovní – feny – dlouhosrsté
Výborná 1: NARRA z Krupičkova mlýna
Třída pracovní – psi – krátkosrstí
VA1, KV, CAC: RICKI Hartis Bohemia
VA 2, Res. CAC: SANDO vom Beruther Land
Výborný 1: ALEX R Veemtroppens
Výborný 2: HORBO Framato Rolau
Výborný 3: MAX Moravia Kar-Mi
Výborný 4: UNOX Vitaxis
Výborný 5: IKAR Mihapa
Výborný 6: YUKON Starý samotár
Výborný 7: IRROS Hartis Bohemia
Výborný 8: HARDY Gard Bohemia
Výborný 9: VINTY Sherak
Výborný 10: SOLO z Agíru Bohemia
Výborný 11: WESLEY Rumina Moravia
Výborný 12: XAMB Perunius Bohemia
Výborný 13: BRUCE Abides
Výborný 14: EROS z Agíru Bohemia
Výborný 15: CEYSS Hartis Bohemia
Výborný 16: BRETT Bofilari
Výborný 17: SWAN Perunius Bohemia
Výborný 18: ALEX Pančavská stezka
Výborný 19: VASKO Vitaxis
Výborný 20: BERRY Beskyd Tom - Box
Výborný 21: KERY Kamoš - Durabo
Výborný 22: EDAR Bofilari
Výborný 23: OKIM u Alfréda
Výborný 24: QVENN Z Krupičkova mlýna
Výborný 25: AX z Kuřimského háje
Výborný 26: AKIR Baron Anrebri
Výborný 27: OX z Jirkova dvora
Výborný 28: SHARON Favory Cross
Výborný 29: MACKY Anrebri
Velmi dobrý 30: TOBIÁŠ Anrebri
Velmi dobrý 31: WHISKY Anrebri
Velmi dobrý 32: SEBASTIAN Anrebri
Velmi dobrý 33: DARIS Panatax
Velmi dobrý 34: KERN Galán Nalag
Velmi dobrý 35: ROXY Honajzer
Třída pracovní – psi - dlouhosrstí
Výborný 1: CATTANI Ro – Kop Bohemia
Třída veteránů – feny – krátkosrsté
Výborná 1: CHIPSY Rumina Moravia
Výborná 2: JASMIN Ant - Mir
Výborná 3: ALMA Salli Bohemia
Výborná 4: RACHEL Avax Hof
Výborná 5: NIKE z Gilanu
Třída veteránů – psi – krátkosrstí
Výborný 1: INDO Starý samotár
Výborný 2: ZORRO Dombai
Výborný 3: Francesco Anrebri
Klubová výstava vítězů Německých ovčáků Polička 2012
Družstevní 454605825433